Druga liga RS

KMF Šampion Laktaši na korak do titule 2.lige RS

Sinoć je u Ribniku pred punom dvoranom odigrana utakmica predzadnjeg kola 2.Futsal lige RS u kojem su se sastali domaća Viktorija i gosti iz Laktaša. U veoma uzbudljivom meču, na kraju su slavili gosti sa tijesnih 6:5.

Čak devet golova smo videli u prvom poluvremenu ,a vodili su gosti sa 5:4. U drugom dijelu nije bilo golova sve do 38. minuta kada je domaćin izjednačio preko trostrukog strijelca Brkića na 5:5 ,međutim u predzadnjem minutu Riste Bijelić  postiže gol za goste i postavlja konačan rezultat. KMF Šampion u sledećem kolu dočekuje fenjeraša Gradišku na domaćem parketu i sa tom pobjedom će ostvariti plasman u Prvu ligu RS.

VIKTORIJA – ŠAMPION 5:6 (4:5)

Strijelci: Novaković , Vranješ 3 Matić i Bijelić za Šampion , Ostojić, Brkić 3 i Ćubić za Viktoriju.

Viktorija: Vračar ,Stanarević ,Lazendić ,Stanišić, Mitrović, Ostojić, Ćubić, Belić, Brkić, Vrtunić

KMF Šampion Laktaši: Nišić ,Todorić, Bajić, Bijelić, Matić, Novaković, Zrnić, Marković, Lekić, Savić, Vranješ, Zolak