FC Centar

LAGANA POBJEDA BROTNJA PROTIV CENTRA

U utakmici 19. kola PFL koja je večeras odigrana u Čitluku , domaći Brotnjo je ubedljivo savladao sarajevski Centar sa 4:0 .Gosti su u Čitluk doputovali znatno oslabljeni, bez gotovo čitave ekipe.

To su domaći znali iskoristi, te su rutinski savladali goste iz Sarajeva. Utakmica je bila riješena već u prvih 10 minuta, kada su domaći poveli sa 3:0 preko Marića, Grgića i Koraća.

U nastavku prava uspavanka, koju je malo poremetio Korać svojim drugim golom za konačnu pobjedu svoje ekipe.

Brotnjo je ovom pobedom povećao svoju prednost u odnosu na Centar na četiri boda i trenutno zauzima drugu poziciju dok je Centar treći.

Brotnjo u sledećem kolu putuje u Nevesinje, dok Centar dočekuje Zrinjski.

BROTNJO- CENTAR 4:0  (3:0)

Brotnjo: Krolo, Pantić, Marković, Grgić, Marić, Ivanković, Korać, Dujmović, Šimić, Granić, Odak, Vučić, Bošnjak
Centar: Balaš, Bogilović, Bašić, Lokmer, Tahirović, Pitić, Kapo, Arapović