CENTAR NA OTVARANJU KOLA SAVLADAO SALINES

Vicešampion BiH, MNK Centar iz Sarajeva, večeras je na svom terenu u prvom meču 3. kola Premijer futsal lige BiH bio bolji od FC Salines iz Tuzle rezultatom 4:1, čime je upisao i treću pobjedu u tri meča nove sezone.

MNK Centar – FC Salines

Već u 5. minutu Emir Sipović je Sarajlije doveo u prednost, ali samo minut kasnije iskusni Maid Ramić je poravnao na 1:1.

Taj rezultat je stajao na semaforu do kraja prvog dijela igre.

U 33. minutu Amel Handžić dovodi Centar u prednost, a na 3:1 povisuje kapiten Nijaz Mulahmetović dva minuta kasnije.

Ako je bilo nedoumica oko pobjednika ove utakmice, sve je razriješio Amel Handžić, svojim drugim pogotkom, dva minuta prije kraja, kada je postavio konačnih 4:1.

U idućem kolu Centar dočekuje ekipu Nevesinja, dok će Salines biti domaćin mostarskom Zrinjskom.

MNK CENTAR – FC SALINES 4:1 (1:1)