CENTAR POBJEDOM NAD LEOTAROM OTVORIO NOVU SEZONU PREMIJER LIGE

Sinoć je duelom u Sarajevu između aktuelnog vicešampiona BiH, MNK Centar iz Sarajeva i trebinjskog Leotara počela nova sezona Premijer futsal lige BiH. Domaćin je na otvaranju nove premijerligaške sezone slavio rezultatom 6:2.

MNK Centar - KMF Leotar (arhiva)
MNK Centar – KMF Leotar (arhiva)

Results

ClubGoals
MNK Centar6
KMF Leotar2

Pružili su Trebinjci solidan otpor na otvaranju meča, ali prednost Sarajlijama u 8. mintu donosi Bilal Jelić.

Samo dva minuta kasnije Anel Radmilović povisuje na 2:0, a Emir Sipović u 12. minutu povećava prednost Centra na rutinskih 3:0.

Samo par sekundi kasnije, gosti preko Vujovića smanjuju na 3:1, da bi konačnih 4:1 u prvom dijelu postavio Anel Radmilović, svojim drugim pogotkom na utakmici.

U petom minutu nastavka drugi put u strijelce se upisuje i Emir Sipović i povisuje prednost domaćih na 5:1, ali samo minut kasnije Nemanja Čečur smanjuje zaostatak gostiju na 5:2.

Konačnih 6:2 za prvu pobjedu Centra u novoj sezoni postavlja Amel Handžić u 35. minutu.

MNK CENTAR – KMF LEOTAR 6:2 (4:1)