FUTSAL POSLASTICA SELJAKA I BROTNJA ZAVRŠENA NERIJEŠENO

U sjajnoj futsal predstavi u okviru 1. kola Premijer futsal lige BiH, MNK Seljak iz Livna i MNK Brotnjo ‘Premier SK’ iz Čitluka, odigrali su neriješeno 6:6.

MNK Seljak - MNK Brotnjo
MNK Seljak – MNK Brotnjo

Stigli su Livnjaci do prednosti od 3:0 do 12. minuta. Dva puta se u strijelce upisao Nikola Perković, a jednom je mrežu Medića zatresao i Ante Palavra.

Do 18. minuta potpuni povratak Čitlučana nošenih trostrukim strijelcom Markom Grgićem, što je ujedno bio i konačan rezultat prvog dijela.

Maleta i Perković do 27. minuta postižu po još jedan pogodak te povisuju prednost Seljaka na 5:3, ali u 31. minutu Luka Suton smanjuje na 5:4.

Prednost od dva gola domaćinu donosi Nikola Ivković, ali gosti iz Čitluka zahvaljujući golovima Franja Delića i Kristijana Pantića poravnavaju na 6:6, da bi se na kraju ispostavilo da je to bio i konačan rezultat utakmice.

MNK SELJAK – MNK BROTNJO ‘PREMIER SK’ 6:6 (3:3)