MILOŠ BRATIĆ SRUŠIO BANOVIĆE

KMF Nevesinje slavio je u 1. kolu nove sezone Premijer futsal lige BiH protiv aktuelnog vicešampiona Federacije BiH i debitanta u najelitnijem futsal takmičenju u BiH, MNK Banovići, rezultatom 2:0.

KMF Nevesinje (arhiva)

Meč je protekao u dominaciji domaćih igrača, redale su se prilike kao na traci, ali na golu gostiju iz Banovića iz napada u napad isticao se sjajni golman Hasan Varešević.

Prvi dio meča završen je bez pogodaka, što je pomalo i uspavalo domaću publiku.

U petom minutu nastavka nakon sjajnog prodora i uz pomoć stative, najbolji strijelac nevesinjske ekipe iz prošle sezone, Miloš Bratić, donosi prednost domaćinu od 1:0.

Isti igrač je i u 31. minutu pogodio mrežu Banovića i tako postavio konačnih 2:0.

I jedna i druga ekipa su bili oslavljeni neigranjem par igrača, što je, možda, i uticalo na kvalitet utakmice.

U narednom kolu Nevesinjci gostuju kod Leotara u Trebinju, dok Banovići dočekuju aktuelnog prvaka FC Mostar SG ‘Staklorad’.

KMF NEVESINJE – MNK BANOVIĆI 2:0 (0:0)