KMF Brčko Zdravlje

ŽELJO OPET PORAŽEN ,TRI BODA ZA BRČKO ZDRAVLJE

Posljednji meč 5. kola Premijer futsal lige BiH donio je duel novajlija u premijerligaškom društvu, futsalera Brčko Zdravlja i Željezničara.

U veoma zanimljivom meču domaći su slavili rezultatom 5:3, a nakon 11. minuta imali su vođstvo 2:0 pogocima Kokića i Tanaskovića. Željo se nije predavao pa je Gekić smanjio u 11. minuti na 2:1, ali na dva gola razlike prednost je nakon samo pet minuta vratio Ćulum. Do kraja sigurna igra domaćih te pogoci Buljubašića i Aleksića, dok je het-trick za Sarajlije upisao Emir Gekić. Bila je ovo druga pobjeda za Brčko Zdravlje, dok je Željezničar ostao na jednoj.

KMF BRČKO ZDRAVLJE – MNK ŽELJEZNIČAR 5:3 (3:2)
Dvorana Ekonomske škole
Gledalaca: 200
Sudije: Zoran Sofrenić i Danijel Mijatović (oba Bijeljina)
Strijelci: 1:0 Kokić 3, 2:0 Tansković 11, 2:1 Gekić 11, 3:1 Ćulum 16, 3:2 Gekić 18, 4:2 Buljubašić 35 (10m), 5:2 Aleksić 39, 5:3 Gekić 40
Žuti kartoni: Tanasković, Savić, S.Hodžić (Brčko zdravlje), Šahman, Zahirović, Gekić, Džafo (Željezničar)
Crveni karton: Mirza Selimović (MNK Željezničar) 35

Brčko zdravlje: Aleksić, Buljubašić, Tanasković, Ćulum, Mirić, Bahor, E.Hodžić, Manojlović, Kokić, Savić, Lukić, S.Hodžić

Željezničar: Šahman, Ajanović, Džafo, Selimović, Salčin, Demirović, Karić, Imamagić, Zahirović, Hodžić, Gekić, Lokvančić