FC Centar

SELJAK IZ LIVNA SLAVIO NAKON VELIKOG PREOKRETA U FINIŠU PROTIV CENTRA

U utakmici 18. kola koja je večeras odigrana u Sarajevu,  Seljak Livno je bio bolji od favorizovanog Centra nakon velikog preokreta u zadnjih par minuta.

Domaći su vodili tokom celog susreta, a u tom periodu igre ih je predvodio najbolji strijelac ekipe Handžić sa tri gola. Kada je postigao gol u 30.minutu za 5:2 malo ko je očekivao drugi ishod osim pobjede domaćina. Međutim gosti nisu mislili tako . Prvo Vukoja smanjuje , da bi zatim u zadnje tri minute postigli čak tri gola, a odlučujući gol u 40. minutu daje Palavra.

Ovom pobjedom gosti su skočili na 6.mjesto i bar na kratko pobjegli iz opasne zone. Oni u sledećem kolu dočekuju direktnog konkurenta u borbi za opstanak ekipu KMF Nevesinje, a Centar putuje na megdan Brotnju.

Centar-Seljak Livno 5:6 (4:2)

CENTAR:Seferović Selimović, Šipović, Radmilović, Handžić, Balaš, Bogilović Bašić, Arapović, Kapo, Lokmer,          Tahirović

SELJAK: Vidović, Ivković, Kaić, Semren, ,Vukoja, Ćorić, Čolak, Grgić, Dalić, Palavra, Kovač, Pervan, Crnjak