Turniri

U velikom finalu ovogodišnjeg turnira u Milićima igraće SIND Šabac i Elektro Bijeljina

U prvom polufinalu bijeljinci su  izbacili aktuelnog prvaka, ekipu Drina osiguranja. Povela je Drina osiguranje preko Bilala Jelića, ali je poravnanje Elektro Bijeljini donio Cvjetin Pavić i otišlo se u penale. Tamo šut Bilala Jelića brani Danijel Ružičić i odvodi Elektro Bijeljinu u novo finale u Milićima.

Ogromnih uzbuđenja bilo je u drugom poluvremenu između ekipa SIND Šabac i Tehnometal Vlasenica. Igor Mirković je doveo Vlaseničane do prednosti, Denis Ramić je uzvratio, ali do poluvremena Darko Milanović vraća prednost Tehnometalu.

U nastavku nije bilo promjena do pet minuta prije kraja kada šapčani uvode golmana igrača, te uz pomoć sreće dolaze do gola preko Borisova. Samo minut poslije Ramić šalje “bombu” za potpuni preokret. U samoj završnici Sekulić je izjednačio na 3:3 i odveo utakmicu u penale. Tamo se presudnim ispostavio promašaj Darka Milanovića, kojem je Antonić odbranio penal za prolaz Šapčana u finale.

Tako će u velikom finalu turnira u Milićima igrati Elektro Bijeljina i SIND Šabac.

DRINA OSIGURANJE – ELEKTRO BIJELJINA 1:1 (1:0) pen: 3:4
Strijelci: 1:0 Jelić, 1:1 Pavić

Drina: Milenko Ristivojević, Vladan Lukić, Bilal Jelić, Nijaz Mulahmetović, Anes Bešlija, Anel Radmilović, Nermin Kahvedžić, Emir Sipović, Amel Handžić, Emir Đuderija

Elektro Bijeljina: Danijel Ružičić, Dejan Pavlović, Dragan Simikić, Cvijetin Pavić, Miloš Tanasković, Miroslav Miljković, Živan Marković

SIND ŠABAC – TEHNOMETAL VLASENICA 3:3 (1:2) pen: 6:4
Strijelci: 0:1 Mirković, 1:1 Ramić, 1:2 Milanović, 2:2 Borisov, 3:2 Ramić, 3:3 Sekulić

SIND: Aleksa Antonić, Marko Pršić, Slobodan Lazić, Igor Šošo, Milan Živić, Predrag Rajić, Vladimir Milosavac, Vitalij Borisov, Kaka Majsija, Miloš Simić, Slobodan Rajčević, Denis Ramić

Tehnometal: Darko Milanović, Igor Mirković, Emilko Janković, Mladen Orašanin, Srđan Ivanković, Mihajlo Trnjak, Almedin Bundavica, Milenko Devušić, Vladimir Džombić, Antonio Sekulić