(VIDEO) Brotnjo slavio na gostovanju u Livnu

MNK Brotnjo slavio je sinoć u meču 15. kola Premijer futsal lige BiH na teškom gostovanju u Livnu protiv MNK Seljak rezultatom 2:3.

MNK Brotnjo – MNK Seljak (arhiva)

U 8. minutu Marko Grgić je doveo Čitlučane u prednost, a samo nekoliko sekundi kasnije na 0:2 je povisio Darko Ivanković.

Isti igrač donosi prednost od 0:3 u 11. minutu susreta, i već tada je bilo jasno da će Brotnjo slaviti novu pobjedu.

Do odlaska na odmor Seljak pogotkom Nikole Ivkovića smanjuje na 1:3.

Ipak, uzbudljivo drugo poluvrijeme nagovijestio je Mile Zelenika u 23. minutu kada je smanjio zaostatak svoje ekipe na 2:3, ali to je bilo sve, taj rezultat je ostao do kraja meča i pobjeda je pripala gostima.

U narednom kolu Seljak je slobodan zbog odustajanja Leotara od takmičenja, dok Brotnjo dočekuje posljednjeplasiranu ekipu Tanga.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

Snimak utakmice između Seljaka i Brotnja možete pogledati ispod.

MNK SELJAK – MNK BROTNJO 2:3 (1:3)