Connect with us

Turniri

DERVENTA NEKTAR FUTSAL 2016: – 1.dan

Veoma zanimljivi susreti su viđeni večeras , prve večeri Derventa Nektar Futsala 2016, a jedan od kurioziteta je da je prva utakmica turnira završena bez golova.

Futsal_club_Doborovci

U grupi K je ekipa iz Zemuna osvojila prvo mjesto u grupi , dok je u meču trećeg kola susret “Metalosa” iz Kreševa i “Remont Zanata” iz Doboj Istoka odlučivao o drugoj ekipi koja ide dalje. U veoma zanimljivom susretu ekipa “Remont Zanata” ipak se plasirala dalje. Najviše je podbacila ekipa iz Broda kao nosilac grupe, koja je sasvim neočekivano završila kao posljednja u grupi.
U grupi M se takođe desilo iznenađenje, jer nosilac ove grupe ekipa ” Baja shoes” sastavljena od igrača KMF Čelinac nije uspijela proći dalje ,iako su osvojili 6 bodova. U veoma zanimljivoj utrci između tri ekipe kao prvoplasirana se plasirala ekipa futsal kuba Doborovci,a “Katić doo” iz Usore je završila kao drugoplasirana, zbog bolje gol razlike u međusobnim susretima. Domaća ekipa “Caffe Garincha” nije imala nikakve šanse i takmičenje je završila sa nula bodova.

NEDELJA 11.12.
grupe K i M

17,00:DM MONTAŽA * NIGHT CLUB AQUA-REMONT ZANAT =0:0(1:2)
17,35: METALOS KREŠEVO-LOCO NAMJEŠTAJ=1:5
Pašalić – Subotić 2, Divac, Rajić , Krneta
18,10: KATIĆ USORA – Futsal Club DOBOROVCI=1:3
Spahić – Mujanović , Hasić,Džafić
18,45: BAJA SHOES – CAFFE GARINCHA=5:1
Janković 2, Matijašević, Pivaš, Radosavac – Makivić
19,20: REMONT ZANAT D. ISTOK – LOCO NAMJEŠTAJ=1:3
Nurić – Subotić 2, Divac
19,55: DM MONTAŽA -METALOS KREŠEVO =2:3
Srijemac 2 – Zatagić 3
20,30: BAJA SHOES -KATIĆ USORA =1:4
Pivaš – A.Augustinović 2, Spahić, B.Augustinović
21,05: Futsal Club DOBOROVCI – CAFFE GARINCHA=4:1
Spahić, Mujanović,Murselović, Džafić – Pećić
21,40: DM MONTAŽA – LOCO NAMJEŠTAJ=0:3 p.f.

22,15: REMONT ZANAT D. ISTOK – METALOS KREŠEVO=5:4
Ćenanović2, Husić, Bešić,Murić – Ćatić 2, Pašalić, Marković
22,45: BAJA SHOES – Futsal Club DOBOROVCI=3:2
Anković 2, Matijašević – Spahić, Murselović
23,15: KATIĆ USORA – CAFFE GARINCHA=7:1
AvgustinovićA.2,Augustinović B.2, Mujkić, Čamdžić,Buljubašić -Ćorić

GRUPA K
LOCO 11:2 9 bodova
REMONT ZANAT 6:7 4
METALOS KREŠEVO 8:12 3
DM MONTAŽA 2:6 1

GRUPA M
DOBOROVCI 9: 4 6 bod.
KATIĆ dooUSORA 12:5 6
BAJA SHOES 9:7 6
GARRINCHA 3:16 0

Svoje mečeve su odigrale i žene, a najviše su pokazele ekipe Viktorija iz Slavonskog Broda i Gradina iz Srebrenika ,koje su se plasirale u finale.

Gradina_Srebrenik

REZULTATI ŽENE:
09,00: MODRIČA – BORAC JELAH=3:1
Maksimović, Hanić, Mićić – Kantić
09,25: ČELIK DOBOJ – str SVRATI BROD=2:2 (5:4)
Antolović, Ganić – Kurtović, Jović
09,50: SLOGA PETROVO- FORTUNA ŽIVINICE=1:2
Aljić – Nurkanović, Hadžić
10,15: ŽNK VIKTORIJA-ŽFK BANJA LUKA=1:1 (4:5)
Turić – Đukić a.g.
10,40: BORAC JELAH- MLADOST NOVI GRAD=1:2
Kantić – Crnobrnja, Kreča
11,05: GRADINA SREBRENIK – str SVRATI BROD=4:0
Fačić 2, Stanić , Hamzić
11,30: LOKOMOTIVA BRČKO-FORTUNA ŽIVINICE=3:1
Džanić, Vujadin , Novaković – Hodžić
11,55: ŽNK VIKTORIJA-SLOBODA TUZLA=4:3
Drugović 4 – Spasojević 2 , Mujkić
12,20: MODRIČA – MLADOST NOVI GRAD=2:1
Vidaković , Maksimović – Crnobrnja
12,45:GRADINA SREBRENIK – ČELIK DOBOJ=4:1
Hadžić 2, Mujanović 2 – Stojanović
13,10:LOKOMOTIVA BRČKO – SLOGA PETROVO=4:0
Škahić 2, Novaković,Trbuljin
13,35:BANJA LUKA – SLOBODA TUZLA=2:2
Galić, Crnjak – Spasojević, Mujkić
13,50:D1-C2: GRADINA SREBRENIK – FORTUNA ŽIVINICE=5:0
Stanić 3, Mujanović 2-
14,15: B1-A2: MODRIČA –BANJA LUKA=3:2
Maksimović, Simić, Zolotić – Bektaš , Stojić
14,40: C1-D2: LOKOMOTIVA BRČKO -– ČELIK DOBOJ=2:1
Vujadin, Škahić – Hasanić
15,05:A1-B2: VIKTORIJA SL.BROD-MLADOST NOVI GRAD=3:1
Tunić, Drugović, Bulat – Kreča
15,30:POLUFINALE II – IV: MODRIČA -GRADINA SREBRENIK =3:5
Simić, Mičić, Maksimović-Stanić 2, Mujanović 2, Islamović
15,55:POLUFINALE I –III: VIKTORIJA SL.BROD -LOKOMOTIVA BRČKO=1:1 (5:4)
Drugović – Mešanović

Facebook Comments

Facebook

Premijer liga

PosClubPWDLFAGDPts
1FC Salines5410308+2213
2FC Mostar SG4400234+1912
3MNK Brotnjo43012815+139
4FC Centar43012011+99
5MNK Kaskada51221520-55

More in Turniri