Turniri

NIGHT CLUB AQUARIUS OSVAJAČ SVETOSAVSKOG FUTSAL CUP-A “PRNJAVOR 2017.”

Sinoć je u Prnjavoru završen Svetosavski futsal cup “Prnjavor 2017.”, a titula u konkurenciji seniora pripala je ekipi Night club Aquarius.

Night club Aquarius

U seniorskom finalu sastali su se Night club Aquarius i Sport Caffe, a ovi prvi su bili uspješniji ubjedljivim rezultatom 9:3 i tako osvojili prvo mjesto na ovogodišnjem turniru i novčanu nagradu od 3000 KM.

Najbolji strijelac u kategoriji seniora bio je Aleksandar Munjiza, dok je za najboljeg igrača proglašen Igor Mirković. Titula najboljeg golmana otišla je u ruke Darka Milanovića.

U veteranima prvo mjesto je pripalo ekipi Grahovo, koja je sa rutinskih 4:10 u finalu slavila protiv Montinga.

Grahovo (veterani)

Najbolji igrač u veteranima bio je Boris Malčić, dok je titula najboljeg strijelca pripala Aleksandru RailićuDuško Radun je proglašem za najboljeg golmana u najstarijoj kategoriji.

Prvo mjesto u pionirima pripalo je ekipi FK Sloga Doboj, dok je titulu u kategoriji kadeta osvojila ekipa Mladi SDS Prnjavor.

Finale seniora: NIGHT CLUB AQUARIUS – SPORT CAFFE 9:3

Organizatori se posebno zahvaljuju Opštini Prnjavor, Leburić komercu, Banji Kulaši, Toplingu i Gradipu, kao i svim medijskim promoterima turnira.

Naš portal je bio medijski pokrovitelj ovogodišnjeg turnira.