Turniri

Beg Oil d.o.o. G. Rahić drugi finalista turnira u Brčkom

Dobili smo i drugog finalistu na 16. Bajramskom malonogometnom turniru u Brčkom, a to je ekipa Beg Oil d.o.o. G. Rahić.

16. Bajramski malonogometni turnir Brčko

Beg Oil d.o.o. G. Rahić je finale izborio nakon prolaska grupe G, u kojoj je za rivala imao KGH Instalacije i ekipu Futsal Doborovci.

U prvom meču protiv KGH Instalacija pobjedu su upisali tek nakon penala, dok su protiv Doborovaca slavili sa rutinskih 5:1.

Oni će sutra u velikom finalu seniora, kao što smo već pisali, za protivnika imati ekipu Zlatara Kakeš.

Kod pjetlića treće mjesto pripalo je ekipi FK Rahić, koja je sa 2:3 bila bolja od FK Izbor.

U pionirima je Kaskada sa ubjedljivih 6:2 bila bolja od Red Star Sporta i tako osvojila bronzanu medalju.

U duelu za treće mjesto u kategoriji kadeta trijumfovala je ekipa Apoteke Zdravlje, koja je rezultatom 2:1 slavila protiv ekipe Caffe bar Centro.

NK Banovići su sa 0:2 bili bolji od Aktive i tako osvojili treće mjesto kod junira.

U najstarijoj konkurenciji, veteranima, treće mjesto pripalo je ekipi Građevinska kompanija “ZA”, koja je slavila sa 4:2 protiv ekipe Veteran 92.

Evo i svih rezultata od 04. januara:
Pjetlići (3. mjesto): FK Izbor – FK Rahić 2:3
Pioniri (3. mjesto): Red Star Sport – Kaskada 2:6
Kadeti (3. mjesto): Apoteke Zdravlje – Caffe Bar Centro 2:1

Seniori G: Futsal Doborovci – KGH Instalacije 2:1
Juniori (3. mjesto): Aktiva – NK Banovići 0:2
Seniori G: KGH Instalacije – Beg Oil G. Rahić 4:4 (6:7)
Veterani (3. mjesto): Građevinska kompanija “ZA” – Veterani-92 4:2
Seniori G: Beg Oil G. Rahić – Futsal Doborovci 5:1

Danas (subota) na programu je i završnica turnira, a evo i rasporeda finalnog dana:
16:00 – Pjetlići – Mrkaljević Čelić – FK Lokomotiva
16:30 – Pioniri – FA Prijatelji Brčko – Polet Džakule
17:00 – Kadeti – NK Banovići – NK Čelić
17:30 – Juniori – Amazon 2 – MNK Kaskada
18:10 – Seniori (3. mjesto) – Džakule – Futsal Doborovci
18:40 – Veterani – MNK Klanac – MNK Kaskada
19:20 – Seniori – Zlatara Kakeš – Beg Oil G. Rahić

Naš portal je medijski pokrovitelj turnira.