Klubovi Premijer lige 2020-21

Bosna Kompred na krilima golmana Hodžića pobijedila Slogu

Jučer je odigran još jedan meč 14. kola Premijer futsal lige BiH. Bosna Kompred je bila domaćin Slogi iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja, a na krilima golmana Hodžića, koji je branio fenomenalno, stigla je do sva tri boda.

Futsaleri Bosne Kompred sinoć su u tuzlanskom Mejdanu bili domaćini Slogi iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja.

Tuzlaci su sa 2-1 upisali novu pobjedu, a junak pobjede je bio golman, Bekir Hodžić, koji je branio nemoguće.

Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 2-0, a za Bosnu Kompred su pogodili Brković i Zulić.

U drugom dijelu Sloga je pokušavala i pokušavala, ali golman Hodžić je imao svoju noć. Stigli su futsaleri Sloge do zasluženog pogotka u 30. minuti preko Sabahudina Petaka. Također, imali su još gosti još prilika, ali nisu uspjeli postići pogodak.