Connect with us

Turniri

Brčko 2018: Futsal Doborovci nakon penala do prolaska dalje

Odigrana je još jedna veoma zanimljiva takmičarska večer na 16. Bajramskom malonogometnom turniru u Brčkom.

Futsal Doborovci – Bosna Kompred Tuzla

Publika je mogla da uživa u 13 utakmica, a ponovo je najviše pažnje privukla kategorija seniora u kojoj je prolazak dalje iz grupe A izborila ekipa Futsal Doborovci.

Do samog kraja, odnosno do posljednje utakmice dana, nije se znao putnik u drugi krug iz ove grupe, a o tome su u međusobnom duelu odlučivale ekipe Futsal Doborovci i Bosna Kompred Tuzla. Nakon regularnih 0:0, pristupilo se izvođenju penala, a više sreće u penal lutriji imala je ekipa iz Doborovaca koja je izborila prolazak dalje.

Još uvijek nije kompletiran prvi dio takmičenja, ali već sada se može formirati drugi krug.

Evo i svih rezultata od 30. decembra:
Pioniri C: Polet Džakule – Restoran Panorama 5:0
Kadeti A: Lavovi – Apoteka Zdravlje 1:4
Pioniri C: Mrkaljević Čelić – Polet Džakule 0:4
Kadeti A: 5. Osnovna Škola Brod – Fatrena Furija 4:2
Pioniri C: Polet Džakule – FK Izbor 4:2
Kadeti C: DMM Koraj – Caffe Bar Maestro 2:3
Juniori A: Posavina Brod – KS Diva 3:0
Juniori C: SP Berlin – Klanac 2:1
Seniori A: Futsal Doborovci – Fondacija Mirza Trumić 6:4
Juniori A: Galaktikos Turs – Amazon2 3:3
Seniori A: Bosna Kompred – Fondacija Mirza Trumić 6:2
Veterani A: MNK Klanac – IBD 3:1
Seniori A: Futsal Doborovci – Bosna Kompred 0:0 (3:1)


U kategoriji seniora će se u drugom krugu formirati dvije nove grupe sa po tri pobjednika dosadašnjih grupa.

GRUPA G:
Futsal Doborovci
KGH Instalacije
Pobjednik grupe C


GRUPA H:
Džakule
Aksemont
Zlatara Kekeš


U kategoriji pionira polufinale igraju:
Red Star Sport – FA Prijatelji Brčko
Polet Džakule – Kaskada Gračanica


Polufinalni parovi kod kadeta su:
Apoteke Zdravlje – NK Banovići
Pobjednik grupe C – NK Čelić


Kod juniora u polufinalu će se sastati:
Pobjednik grupe A – Aktiva
Pobjednik grupe C – Kaskada


U najstarijoj kategoriji, veteranima, plasman u finale izborila je ekipa Kaskade.

Tabela 2. kola u pjetlićima:
1. FK Lokomotiva 4
2. FK Rahić 3
3. FK Izbor 3
4. Mrkaljević Čelić 1
5. V. Osnovna Škola Brod 0


Takmičenje se nastavlja u srijedu, 02. januara, a evo i rasporeda:
14:00 Pjetlići – 5. Osnovna Škola Brod – Mrkaljević Čelić
14:30 Kadeti C – DMM Koraj – FA Prijatelji Brčko
15:00 Pjetlići – FK Rahić – Mrkaljević Čelić
15:30 Kadeti C – Caffe Bar Centro – Caffe Bar Maestro
16:00 Juniori C – Dinamik Turs – NK Banovići
16:30 Pjetlići – FK Rahić – FK Izbor
17:00 Juniori C – NK Banovići – Klanac
17:30 Seniori H – Džakule – Aksemont
18:10 Juniori C – SP Berlin – NK Banovići
18:40 Seniori H – Aksemont – Zlatara Kakeš
19:20 Veterani – Klanac – Građevinska Kompanija “ZA”
20:00 Seniori H: Zlatara Kakeš – Džakule


Naš portal je medijski pokrovitelj turnira.

Facebook Comments
Click to comment

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Facebook

Premijer liga

PosClubPWDLFAGDPts
1FC Salines5410308+2213
2FC Mostar SG4400234+1912
3MNK Brotnjo43012815+139
4FC Centar43012011+99
5MNK Kaskada51221520-55

More in Turniri