Prva liga RS

Brod savladao Jahorinu

KMF Brod slavio je na svom terenu protiv KMF Jahorina u prvoj utakmici 11. kola Prve lige Republike Srpske rezultatom 4:2 i tako napravio značajan korak u borbi za opstanak.

KMF Brod

Bolje su Paljani otvorili meč i pogotkom Marija Miletića u 7. minutu stigli do neočekivane prednosti.

Do 13. minute Brod u potpunosti preokreće rezultat na 3:1. Strijelci su bili Dražen Lučanović, Slobodan Pejičić i Boro Džabić.

Konačnih 3:2 u prvom dijelu i nadu Jahorini da može do bodova donio je Gojko Kozić u 20. minutu.

U drugom poluvremenu viđen je samo jedan pogodak, i to u 33. minuti kada je konačnih 4:2 postavio Dejan Milovac.

Brod u narednom kolu gostuje u Laktašima kod Šampiona, dok Jahorina u derbiju kola dočekuje prvoplasirano Nevesinje.

Trenutnu tabelu Prve lige RS pogledajte na ovom linku.

KMF BROD – KMF JAHORINA 4:2 (3:2)