Prva liga FBIH

Bubamara i Bosna Kompred remizirali u drugom meču play-offa za prvaka Federacije BiH

MNK Bubamara iz Cazina i MNK Bosna Kompred iz Tuzle remizirali su danas u Mostaru u drugom meču play-offa za prvaka Federacije BiH odigravši neriješeno, 2:2.

MNK Bubamara – MNK Bosna Kompred

Prvi dio utakmice završen je vođstvom tuzlanske ekipe od 1:0, a strijelac jedinog pogotka u prvih dvadeset minuta bio je Osman Beganović.

Desetak minuta prije kraja meča Bubamara golom Brazilca, Vitora Huga, poravnava na 1:1, a isti igrač ubrzo nakon toga pogađa i prečku.

Bila je to najava preokreta Cazinjana, a to se i desilo u 16. minutu kada je mrežu Bosne Kompred za 1:2 pogodio Sašo Kovačević.

Ipak, minut kasnije novo poravnanje, strijelac za Tuzlake bio je Mahir Hodžić, a to je bio i konačan rezultat utakmice.

Bubamara je završila svoje takmičenje na ovogodišnjem play-offu, dok će Bosna Kompred sutra od 17:00h igrati odlučujuću utakmicu protiv MNK Sloga, i nakon toga će biti poznato koja od ove dvije ekipe je prvak Federacije BiH i premijerligaš od naredne sezone.

Trenutnu tabelu play-offa za prvaka Federacije BiH pogledajte na ovom linku.

MNK BOSNA KOMPRED – MNK BUBAMARA 2:2 (1:0)