Region

Dario Marinović sa dva gola riješio pitanje pobjednika

Uvjerljivo su nadvisili klub iz donjeg dijela tabele španskog prvenstva. U prvom dijelu vodili su već 3:1, iako je Iago Rodriguez je gostima donio prednost, Andresito je ubrzo poravnao na 1:1.

Dario Marinović proslavlja gol protiv Peniscole

Pito je u 17. minuti klubu iz Murcije donio prednost, a  Dario Marinović minutu kasnije postavio 3:1!

U nastavku su pala još dva pogotka u mreži Peniscole, Piqueras je zabio za 4:1, a Dario drugim pogotkom poentira za konačnih i visokih 5:1!

Ovo je bio Darijev čak 18. pogodak ove sezone i dijeli četvrtu poziciju najboljih strijelaca LNFS-a!

Ovom pobjedom El Pozo se s utakmicom više nalazi na drugoj poziciji ispred Barcelone.

Iduće kolo igraju protiv Santigao Futsala, koji se bori za ostanak u ligi.

Izvor:  svijetfutsala.hr