Connect with us

Turniri

Gradski turnir 2020: SU Drinić i Auto otpad Đola posljednji učesnici druge faze

Sinoć je kompletiran prvi krug takmičenja na 14. “Gradskom turniru 2020.” u Mrkonjić Gradu u organizaciji KMF Policajac.

SU Drinić

Na programu su bili mečevi Grupe C u seniorima, te grupe D u kategoriji veterana.

Prolazak u drugi krug takmičenja u seniorima izborile su ekipe SU Drinić i Auto otpad Đola Banja Luka, dok su svoje mjesto u daljem toku takmičenja kod veterana pronašli Bjelajce i Europlay Banja Luka.

Auto otpad Đola Banja Luka

Rezultati utakmica za četvrtak, 30. januar 2020. godine:

GRUPA C – SENIORI i GRUPA D – VETERANI

1. 19:00h Bjelajce – SŠC Rekreativci (V) 3:1 (Kvrgić 3′, 6′, Peno 11′ – Savanović 22′)

2. 19:40h SU Drinić – Auto otpad Đola Banja Luka (S) 10:0 (Smajić 2′, 6′, 12′, 30′, Došlić 8′, 9′, 19′, 23′, 24′, 29′)

3. 20:20h HE Bočac – SŠC Rekreativci (V) 3:1 (Šarac 12′, Šarić 20′, Lazendić 24′ – Grabež 11′)

4. 21:00h Auto otpad Đola Banja Luka – Kafe bar Flores Banja Luka (S) 4:2 (Kovačević 5′, 23′, Šešić 26′, D. Milaković 30′ – Francuz 5′, 29′)

5. 21:40h Bjelajce – HE Bočac (V) 5:1 (Lakić 5′, 19′, Pejić 7′, Kvrgić 15′, 27′ – Šarić 30′)

6. 22:20h Kafe bar Flores Banja Luka – SU Drinić (S) 0:2 (Smajić 18′, Došlić 29′)

U kategoriji SENIORA održano je POLUDIRIGOVANO žrebanje za drugu fazu takmičenja.

U skladu sa ostvarenim plasmanom u prvoj fazi, kvalitetom ekipa i ranijim plasmanima na turniru, određeni su nosioci grupa (četiri od šest prvoplasiranih ekipa iz prve faze takmičenja), a nakon toga izvučene su sledeće grupe:

GRUPA G:

1. Kafe bar Šampion Laktaši
2. C2
3. Kafe bar Duga

GRUPA H:

1. AS Sport Lauš
2. Red Fox Banja Luka
3. KMF Policajac

Grupa I:

1. C1
2. Šeki iz Graca
3. Šarac završni radovi u građevinarstvu

GRUPA J:

1. Auto otpad Duman i Zoks Bjelajce
2. PZT TRANSPORTI
3. Čistoća AD Banja Luka

NAPOMENA: Samo pobjednici grupa će se plasirati u dalji tok takmičenja, tj. u polufinale XIV Gradskog turnira.

Polufinalne parove činiće pobjednici grupa, odnosno:

G1-H1 i
I1-J1.

Utakmice druge faze igraće se u PETAK (31.01.), SUBOTU (01.02.) i NEDJELJU (02.02.).

Četvrtfinalne i polufinalne utakmice u kategoriji VETERANA igraće se u PETAK (31.01.) i NEDJELJU (02.02.).

Polufinalne utakmice u kategoriji SENIORA, kao i finale JUNIORA, VETERANA i SENIORA odigraće se u PONEDJELJAK 03.02.2020. godine, kada će biti izvršeno i proglašenje najboljih sportista Opštine Mrkonjić Grad za 2019. godinu.

Ekipa u kategoriji SENIORA Kneževo promijenila je naziv u PZT TRANSPORTI.

Raspored odigravanja utakmica za petak, 31. januar 2020. godine:

GRUPA G – SENIORI i ČETVRTFINALE i POLUFINALE VETERANA

1. 18:30h PRVO ČETVRTFINALE VETERANA: AM Sport Banja Luka – Izletnik (V)
2. 19:10h Kafe bar Šampion Laktaši – Kafe bar Duga (S)
3. 19:50h DRUGO ČETVRTFINALE VETERANA: Javna ustanova Centar za kulturu Čelinac – Europlay Banja Luka (V)
4. 20:30h Auto otpad Đola Banja Luka – Kafe bar Duga (S)
5. 21:10h PRVO POLUFINALE VETERANA: Pobjednik A1/B2 – Pobjednik C1/D2
6. 21:50h Kafe bar Šampion Laktaši – Auto otpad Đola Banja Luka (S)

Raspored odigravanja utakmica za subotu, 01. februar 2020. godine:

GRUPA H i J – SENIORI

1. 18:30h AS Sport Lauš – Red Fox Banja Luka (S)
2. 19:10h Auto otpad Duman i Zoks Bjelajce – Čistoća AD Banja Luka (S)
3. 19:50h KMF Policajac Banja Luka – Red Fox Banja Luka (S)
4. 20:30h Čistoća AD Banja Luka – PZT TRANSPORTI (S)
5. 21:10h KMF Policajac Banja Luka – AS Sport Lauš (S)
6. 21:50h Auto otpad Duman i Zoks Bjelajce – PZT TRANSPORTI (S)

Facebook Comments
Click to comment

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Facebook

Premijer liga

PosClubPWDLFAGDPts
1FC Salines5410308+2213
2FC Mostar SG4400234+1912
3MNK Brotnjo43012815+139
4FC Centar43012011+99
5MNK Kaskada51221520-55

More in Turniri