Connect with us

Turniri

Gradski turnir 2020: SU Drinić posljednji polufinalista; večeras finalni dan

Sinoć je odigrano pretposljednje takmičarsko veče na 14. “Gradskom turniru 2020.” u Mrkonjić Gradu u organizaciji KMF Policajac.

SU Drinić

Na programu su bili mečevi grupe I u kategoriji seniora, iz koje je prolazak u polufinale izborila ekipa SU Drinić, i tako se pridružila ekipama Kafe bar Šampion, KMF Policajac i Auto otpad Duman & Zoks Bjelajce u polufinalu.

Drugi finalista u kategoriji veterana je ekipa Pekara Aleksa Kneževo & SU Drinić, koja je u polufinalu savladala ekipu STR Neni i Stolarija Milekić sa 6:3.

Pekara Aleksa Kneževo & SU Drinić (veterani)

Rezultati utakmica za nedelju, 02. februar 2020. godine:

GRUPA I – SENIORI i ČETVRTFINALE i POLUFINALE VETERANA

1. 18:30h TREĆE ČETVRTFINALE VETERANA: Pekara Aleksa Kneževo & SU Drinić – AS Sport Lauš (V) 7:4 (Laketić 5′, 16′, Jovičić 10′, 21′, Blagojević 16′, 17′, 23′ – Polić 9′, 11′, 12′, Mitrović 24′)

2. 19:10h SU Drinić – Šarac završni radovi u građevinarstvu (S) 3:1 (Milanović 8′, 13′, 24′ – Amović 28′)

3. 19:50h ČETVRTO ČETVRTFINALE VETERANA: Apag Banja Luka – Restoran Royal, STR Neni, Stolarija Milekić Bjelajce (V) 0:3 (Lakić 16′, 28′, Prtija 20′)

4. 20:30h Šeki iz Graca – Šarac zavšni radovi u građevinarstvu (S) 5:3 (Džombić 8′, 10′, 21′, Radujković 12′, 24′ – Tepić 9′, Vujičić 19′, 29′)

5. 21:10h DRUGO POLUFINALE VETERANA: Pekara Aleksa Kneževo & SU Drinić – Restoran Royal, STR Neni i Stolarija Milekić (V) 6:3 (Glamočić 11′, Soprenić 15′, Laketić 24′, 29′, Stanivuković 25′, 27′ – Prtija 1′, 10′, Jovašević 13′)

6. 21:50h SU Drinić – Šeki iz Graca (S) 3:1 (Smajić 3′, 30′, Milanović 15′ – Džombić 24′)


Večeras je na programu završnica turnira, kada ćemo dobit i pobjednike u tri starosne kategorije.

Raspored odigravanja utakmica za ponedeljak, 03. februar 2020. godine:

POLUFINALE SENIORA i FINALE VETERANA, JUNIORA i SENIORA

  1. 17:30h PRVO POLUFINALE SENIORA: Auto otpad Duman i Zoks Bjelajce – SU Drinić
  2. 18:20h DRUGO POLUFINALE SENIORA: KMF Policajac Banja Luka – Kafe bar Šampion Laktaši
  3. 19:10h FINALE VETERANA: AM Sport Banja Luka – Pekara Aleksa Kneževo & SU Drinić
  4. 20:00h REVIJALNA UTAKMICA PIONIRA
  5. 20:30h Izbor najboljeg sportiste i sportskog kluba opštine Mrkonjić Grad za 2019. godinu
  6. 21:00h FINALE JUNIORA: Club Vista – Transport Rosić
  7. 21:40h VELIKO FINALE SENIORA

Facebook Comments
Click to comment

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Facebook

Premijer liga

PosClubPWDLFAGDPts
1FC Salines5410308+2213
2FC Mostar SG4400234+1912
3MNK Brotnjo43012815+139
4FC Centar43012011+99
5MNK Kaskada51221520-55

More in Turniri