Turniri

“Hookah Lounge Magija” pobjednici turnira u Fojnici

Pobjednici ovogodišnjeg turnira “Hookah Lounge Magija” iz Hadžića

Završen je ovogodišnji turnir “Dan državnosti BiH Fojnica 2021”, a u prepunoj dvorani gledaoci su mogli uživati u majstorijama najboljih futsalera.

U utakmici za treće mjesto između ekipa “Veterinarska stanica” i “Ceste Kiseljak” igralo se čvrsto, gol za gol i borba za svaku loptu do samog kraja. Ipak na kraju ekipa “Ceste Kiseljak” dolaze do dva gola prednosti, što je bilo nedostižno za protivnika, te na kraju zasluženo osvajaju treće mjesto.

U velikom finalu između ekipa “Šuma Šped” i “Hookah Lounge Magija” iz Hadžića vidjeli smo veliku borbu ali i mnogo lijepih poteza sa obje strane. Na poluvrijeme se otišlo sa izjednačenim rezultatom 2 : 2. U drugom poluvremenu “Magija” bolje otvara utakmicu i dolazi do prvog vođstva na utakmici ali igrači “Šuma Šped”-a brzo izjednačavaju. Međutim “mađioničari” iz Hadžića pojačavaju tempo i ponovo dolaze do prednosti. Na samom kraju postižu još jedan pogodak za veliko slavlje i zasluženo osvojenu titulu.

Rezultati:

• Veterinarska stanica – Cesta Kiseljak 3:5 za treće mjesto
  • Šuma Šped – Hookah Lounge Magija 3:5 FINALE

Organizator turnira “ASPEKT MNL FOJNICA” je za finalno veče uz pomoć sponzora obezbijedio bogate nagrade za gledaoce. Nagrade je uručio Načelnik Sabahudin Klisura.