Prva liga FBIH

Iskra – Vrbas na krilima Jusufbašića do pobjede protiv Mostarskih Kiša

MNK Iskra – Vrbas iz Bugojna danas je u meču 8. kola Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 3 bio bolji od MNK Mostarske Kiše rezultatom 4:1.

MNK Iskra – Vrbas

Na poluvremenu je već bilo sigurnih 3:0 za Bugojance.

Prednost domaćinu je u 11. minutu donio Sabahudin Jusufbašić, a isti igrač je pet minuta kasnije udvostručio prednost svoje ekipe.

Na 3:0 je povisio Nermin Bećirović u posljednjem minutu prvog dijela.

U 29. minutu treći put u strijelce se upisuje Sabahudin Jusufbašić i dovodi svoju ekipu u prednost od 4:0.

Dva minuta kasnije gosti iz Mostara stižu do pogotka, a mrežu Iskre – Vrbas zatresao je Senad Zuhrić.

To je bio i konačan rezultat ovog meča.

MNK Iskra – Vrbas je ovom pobjedom zauzeo prvo mjesto na tabeli, a u narednom kolu ih očekuje gostovanje u derbiju kod MNK Sloga Gornji Vakuf – Uskoplje. Mostarske Kiše naredno kolo dočekuju Neretvu.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 3 pogledajte na ovom linku.

MNK ISKRA-VRBAS – MNK MOSTARSKE KIŠE 4:1 (3:0)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.