Turniri

KMF Policajac odbranio titulu na 14. “Gradskom turniru 2020.”

Sinoć je u prepunoj Sportskoj dvorani u Mrkonjić Gradu završen 14. “Gradski turnir 2020”.

KMF Policajac Banja Luka (osvajač 14. “Gradskog turnira 2020.” Mrkonjić Grad)

Finalne večeri ovogodišnjeg turnira na programu je bilo pet takmičarskih utakmica uz jednu revijalnu.

Odigrani su polufinalni susreti u seniorima, te finalni mečevi u veteranima, juniorima i seniorima.

U revijalnom dijelu takmičenja snage su odmjerili pioniri KMF Policajac Banja Luka.

Prvo mjesto u kategoriji seniora, baš kao i prošle godine, pripalo je ekipi KMF Policajac Banja Luka, koja je u velikom finalu rezultatom 2:0 bila bolja od ekipe SU Drinić.

Šampionsku ekipu predvodili su prvotimci istoimenog prvoligaša RS predvođeni Dejanom Pavlovićem, te pojačani Almedinom Bundavicom iz hrvatskog prvoligaša MNK Brod 035.

Upravo je Almedin Bundavica (KMF Policajac) proglašen za najboljeg igrača turnira. Najbolji golman bio je Ismail Vrebac (SU Drinić), a najbolji strijelac Dragoslav Vučić (KMF Policajac).

Policajcu je za osvojeno prvo mjesto pripala novčana nagrada od 5000 KM, dok je SU Drinić osvojio 2000 KM.

Prvo mjesto u kategoriji veterana osvojila je ekipa AM Sport Banja Luka koja je sa 3:0 slavila protiv ekipe Pekara Aleksa Kneževo & SU Drinić.

AM Sport Banja Luka (veterani)

Juniorsko finale odigrali su Club Vista i Transport Rosić, a ovi drugi su rezultatom 2:3 slavili u finalu i tako osvojili prvo mjesto u ovoj kategoriji.

Transport Rosić (juniori)

Rezultati utakmica završnog dana (ponedeljak, 03. februar 2020. godine):

POLUFINALE SENIORA i FINALE VETERANA, JUNIORA i SENIORA

1. 17:30h PRVO POLUFINALE SENIORA: Auto otpad Duman i Zoks Bjelajce – SU Drinić 0:6 (Milanović 17’, 28’, Došlić 25’, 26’, Silajdžija 34’, 36’)
  2. 18:20h DRUGO POLUFINALE SENIORA: KMF Policajac Banja Luka – Kafe bar Šampion Laktaši 1:1 PP 3:1 (Mirković 19’ – O. Đaković 5’)
  3. 19:10h FINALE VETERANA: AM Sport Banja Luka – Pekara Aleksa Kneževo & SU Drinić 3:0 (Tadić 25’, 28’, Anđelić 34’)
  4. 20:00h REVIJALNA UTAKMICA PIONIRA: KMF Policajac Mrkonjić Grad A – KMF Policajac Mrkonjić Grad B 3:0
  5. 21:00h FINALE JUNIORA: Club Vista – Transport Rosić 2:3 (Milanović 8’, Pucar AG 23’ – Hažbić 2’, 25’, Grmaš 15’)
  6. 21:40h VELIKO FINALE SENIORA : KMF Policajac Banja Luka – SU Drinić 2:0 (Vučić 33’, Bundavica 40’)