Kortov turnir 3 na 3 je stigao i u Banja Luku. Danas su na programu prve utakmice u kategorijama seniori, veterani, djece 2005. i 2007. godište. Završnica je planirana za subotu, a organizator je spremio bogate nagrade za najbolje učesnike.
U nastavku pogledajte sastav grupa i raspored odigravanja svih utakmica do subote 24.08. ,kada je na programu finalno veče za sve kategorije.
SENIORI.
Grupa A nastupa danas
- Caffe bar Nafta-trans
- Pekoteka Malta
- Euro rad
- Kableks
Grupa B igra u srijedu
- Policijska stanica Centar Banja Luka
- Auto Lauš
- Aldemo tours
- Pekam pab
- K-uni
Grupa C igra u četvrtak
- Pekara Obelix
- Actros
- Market As
- Grand prix
- Jelen pub Debela Berta
Grupa D igra u petak
- Roštiljnica Šmit
- SDS Laktaši
- Madi
- Kladionice Wwin
- Borik
VETERANI
Grupa A igraju danas
- Knežević gradnja
- Nina Doboj
- Kort Marketi
- www.4plus1.ba
Grupa B igra u četvrtak
- Sapica Trn
- Alegro Biznis
- Garden
TERMINI ODIGRAVANJA ZA DANAS – Utorak 20.8.2019
Djeca 2005. i 2007.godište
17.00 Pokemoni-Orlovi
17.12 Krajina 1-Karijes na 3
17.24 Starčevica-Totenhem
17.36 Krajina 2-Lauš
17.48 Pokemoni-Ajax
18.00 Orlovi-Karijes na 3
18.12 Starčevica-Krajina 2
18.24 Totenhem-Lauš
18.36 Čelinac- Hong Kong
18.48 Mikroklima-Lauš
19.00 Euro play-Korintijans
19.12 Ljuti Roki-Galatasaraj
19.24 Čelinac-Mikroklima
19.36 Hong Kong-Lauš
19.48 Euro-play- Ljuti Roki
20.00 Korintijans-Galatasaraj
SENIORI I VETERANI
20.15 Knežević gradnja -Nina Doboj
20.30 KORT Marketi-www.4plus1.ba
20.45 Caffe bar Naftatrans-Pekoteka Malta
21.00 Euro rad-Cablex
21.15 Knežević gradnja-KORT
21.30 Nina Doboj-www.4plus1.ba
21.45 Caffe bar Naftatrans-Euro rad
22.00 Cablex-Pekoteka Malta
22.15 Nina Doboj-KORT
22.30 Knežević gradnja-www.4plus1.ba
22.45 Caffe bar Naftatrans- Cablex
23.00 Pekoteka Malta- Euro rad
RASPORED ZA SRIJEDU
20.30 Policijska stanica Centar Banja Luka-Auto Lauš
20.45 Aldemo tours-Pekam pub
21.00 Policijska stanica Centar Banja Luka-K-Uni
21.15 Auto Lauš-Pekam pub
21.30 Policijska stanica Centar Banja Luka-Aldemo tours
21.45 Auto Lauš-K-Uni
22.00 Aldemo tours-K-Uni
22.15 Policijska stanica Centar Banja Luka-Pekam pub
22.30 Auto Lauš-Aldemo tours
22.45 Pekam pub-K-Uni
RASPORED ZA ČETVRTAK
19.15 Garden-Bjelajce (veterani)
19.30 Sapica Trn-Alegro biznis (veterani)
19.45 Actros- Jelen pub Debela Berta
20.00 Pekara Obelix-Grand Prix
20.15 Alegro Biznis-Garden (veterani)
20.30 Sapica Trn-Bjelajce (veterani)
20.45 Market As-Grand Prix
21.00 Pekara Obelix-Market As
21.15 Alegro biznis-Bjelajce (veterani)
21.30 Garden-Sapica Trn (veterani)
21.45 Pekara Obelix- Jelen pub Debela Berta
22.00 Actros-Grand Prix
22.15 Jelen pub Debela Berta-Market As
22.30 Pekara Obelix-Actros
22.45 Jelen pub Debela Berta-Grand Prix
23.00 Market As-Actros
RASPORED ZA PETAK
20.30 Roštiljnica Šmit-SDS Laktaši
20.45 Madi-Kladionice Wwin
21.00 Roštiljnica Šmit-Borik
21.15 SDS Laktaši-Madi
21.30 Kladionice Wwin-Borik
21.45 Roštiljnica Šmit-Madi
22.00 SDS Laktaši-Kladionice Wwin
22.15 Borik-Madi
22.30 Roštiljnica Šmit- Kladionice Wwin
22.45 SDS Laktaši-Borik
KOSTUR ZA SENIORE DO FINALA
¼ finale
- A1-B2
- B1-A2
- C1-D2
- C2-D1
½ finale
Pobjednik 1.- Pobjednik 3.
Pobjednik 2.- Pobjednik 4.
Facebook Comments
Click to comment