Connect with us

Turniri

KORT BANJA LUKA 3×3-Rezultati 2.dana i raspored za danas

U sinoć odigranim utakmicama u grupi B kod seniora najviše je pokazala ekipa Aldemo tursa. Oni su osvojili prvo mjesto ispred tima Auto Lauš, te su tako obe ekipe prošle u četvrtfinale turnira, koje je na rasporedu u subotu kada ćemo saznati i konačnog pobjednika turnira u Banja Luci.

Danas će prvi na teren istrčati dječaci (2009, 2010 i 2011 godište), a odmah za njima i veterani u grupi B, te seniori u grupi C. Kopletan raspored donosimo u nastavku.

REZULTATI :

SENIORI  grupa B

Policijska stanica Centar  Banja Luka-Auto Lauš   0-5
Aldemo tours-Pekam pub    8-3
Policijska stanica Centar  Banja Luka-K-Uni    5-3
Auto Lauš-Pekam pub    3-3,pen.1-3
Policijska stanica Centar  Banja Luka-Aldemo tours     4-6
Auto Lauš-K-Uni  4-5
Aldemo tours-K-Uni    6-2
Policijska stanica Centar  Banja Luka-Pekam pub     7-9
Auto Lauš-Aldemo tours  6-2
Pekam pub-K-Uni    5-7
 
 

Grupa B

  1. Aldemo tours      9 bodova
  2. Auto Lauš      7
  3. K-Uni        6
  4. Pekam pub       4
  5. Policijska stanica Centar  Banja Luka      3

DJECA 2006. i 2008.godište

Fuzbaleri-Gimnazijalci   5-5 (9-10)
G.Vakuf-Međica    4-3
Lauška banda-Santos    3-2 
Banjalučki kauboji-Santos   1-2
Gimnazijalci-Međica    1-9
Piemonto calcio-Lauš     4-3
Lauška banda-Banjalučki kauboji    2-2   (6-5)
Santos-Rekreativo   1-2
Živnica-Lauš   2-2  (4-5)
Rendžersi-Medo geng    6-0
Fuzbaleri-G.Vakuf   1-3
Lauška banda-Rekreativo    4-2
Mršavci-Medo geng    1-2
Fuzbaleri-Međica    2-9
Ulični fudbaleri-Mršavci    9-1
Gimnazijalci-G.Vakuf    4-8
Piemonto calcio-Živnica    2-6
Ulični fudbaleri-Rendžersi    2-1
Santos-Banjalučki kauboji    6-0
Ulični fudbaleri-Medo geng    5-2
Rendžersi-Mršavci     7-2
 

RASPORED  ZA DANAS (četvrtak) :

15.45  La masija-Konoba Đuka   (2009)
15.57  Rekreativo 2-Slanina  (2009)
16.09  La masija-Rekreativo 2  (2009)
16.21  Anderleht-Crveni đavoli (2009)
16.33  Krajina-Rekreativo 1 (2009)
16.45  Konoba Đuka-Slanina  (2009)
16.57  Krajina-Anderleht  (2009)
17.09  Krajina 1-Krajina 2 (2011)
17.21  La masija-Slanina  (2009)
17.33  Konoba Đuka-Rekreativo 2  (2009)
17.45  Krajina-Crveni đavoli  (2009)
17.57  Rekreativo 1-Anderleht  (2009)
18.09 Čak Noris-Tebrice  (2010)
18.21 Rekreativo 1-Crveni đavoli  (2009)
18.33 Krajina 1-Rekreativo  (2011)
18.45 Tebrice-Brazilci  (2010)
18.57 Krajina 2-Rekreativo   (2011)
19.09 Brazilci-Čak Noris  (2010)
 
19.15  Garden-Bjelajce (veterani)
19.30 Sapica Trn-Alegro biznis  (veterani)
19.45  Actros- Jelen pub Debela Berta
20.00  Pekara Obelix-Grand Prix
20.15  Alegro Biznis-Garden  (veterani)
20.30  Sapica Trn-Bjelajce (veterani)
20.45 Market  As-Grand Prix
21.00  Pekara Obelix-Market As
21.15  Alegro biznis-Bjelajce (veterani)
21.30  Garden-Sapica Trn (veterani) 
21.45  Pekara Obelix- Jelen pub Debela Berta
22.00 Actros-Grand Prix
22.15  Jelen pub Debela Berta-Market As
22.30  Pekara Obelix-Actros
22.45  Jelen pub Debela Berta-Grand Prix
23.00  Market As-Actros

 

 

 

 

 

Facebook Comments
Click to comment

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Facebook

Premijer liga

PosClubPWDLFAGDPts
1FC Mostar SG1814228847+4144
2HFC Zrinjski1813148761+2640
3MNK Brotnjo1810357560+1533
4FC Centar189367981-230
5FC Salines188468263+1928

More in Turniri