KUP

KUP BIH: ZRINJSKI SIGURAN U BRČKOM

MNK Zrinjski prvi je putnik u 1/4 finale Kup-a Bosne i Hercegovine. Branilac titule slavio je večeras na gostovanju u Brčkom, protiv domaćeg KMF Brčko Zdravlje rezultatom 1:4.

MNK Zrinjski

U 12. minutu igre “Plemići” dolaze do prvog pogotka na utakmici. Strijelac je bio kapiten Ivan Drežnjak.

Tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu potpuna dominacija Mostaraca, ali su otpor domaćih srušili tek u posljednjim minutama. Prije toga Brčaci su stigli do izjednačenja u 32. minutu, a mrežu gostiju zatresao je Stanko Savić .

Novu prednost Zrinjskom donio je Emrah Sarić u 34. minutu, a na 1:3 je povisio Marin Suton, dva minuta kasnije.

Konačnih 1:4 postavio je Franjo Delić, dva minuta prije kraja meča.

KMF BRČKO ZDRAVLJE – MNK ZRINJSKI 1:4 (0:1)