Prva liga FBIH

Lilium bolji od Klanca

FC Lilium slavio je na svom terenu, u 9. kolu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2, protiv MNK Klanac iz Brčkog rezultatom 5:2.

FC Lilium

U 5. minutu susreta prednost domaćinu donio je Nahid Bešić, ali samo minut kasnije Klanac preko Ernesa Hasnovića poravnava na 1:1.

Konačnih 2:1 u prvom dijelu postavio je Ibrahim Bećirović u 14. minutu.

U trećem minutu drugog dijela na 3:1, svojim drugim golom na utakmici, povisuje Nahid Bešić, a pet minuta kasnije još jedan pogodak za Lilium postiže Elvir Rahmić.

U 30. minutu na 4:2 smanjuje Ernes Hasanović, ali konačnih 5:2 postavlja Adnan Buljić nekoliko sekundi prije kraja susreta.

U narednom kolu Lilium gostuje u Lukavcu, dok Klanac dočekuje prvoplasiranu Bosnu Kompred.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 možete pogledati na ovom linku.

FC LILIUM – MNK KLANAC 5:2 (2:1)