Turniri

Market AS pobjednik turnira u malom fudbalu “Bravo 2019.” u Gradišci

Na sportskom terenu Srednje stručne i tehničke škole Gradiška prije nekoliko dana su odigrane finalne utakmice četvrtog po redu Međunarodnog turnira u malom fudbalu Jelen kup – Bravo 2019.

Market AS

Ekipa ”Market AS” pobjednik je ovogodišnjeg turnira, pošto je nakon boljeg izvođenja penala savladala ekipu ”Dvorac Bejić Usora”. Rezultat u regularnom dijelu susreta bio je 2:2. Pobjedničkoj ekipi pored novčane nagrade od 7000 KM, pripašće i učešće na završnici Jelen kup-a u Banjaluci.

Četvrtu godinu zaredom turnir u malom fudbalu organizuje Udruženje građana ”Naša Sava”. Pored takmičarskog dijela, organizatori su se i ove godine potrudili da turnir ponese i humanitarni karakter, jer su u proteklih nekoliko dana omogućili građanima da novčanim prilozima pomognu rad Udruženja roditelja djece sa autizmom ”Duga” iz Gradiške.

Podršku turniru dali su brojni sponzori i gradska uprava Gradiška. Gradonačelnik Gradiške Zoran Adžić svečano je zatvorio turnir i istakao da je ova manifestacija od velikog značaja za grad na Savi i da će gradska uprava učiniti sve da jedan ovakav događaj i tokom zimskih dana zaživi u novoj sportskoj dvorani.

U juniorskoj konkurenciji mališani ekipe ”Joga” sa 5:3 savladali su vršnjake iz ekipe ”Mia Du”.

Izvor: micromreza.com