Turniri

MNK Tići osvajač 43. Petrovdanskog malonogometnog turnira Kočerin

Sinoć je u Širokom Brijegu odigrana završnica 43. Petrovdanskog malonogometnog turnira Kočerin, a nakon boljeg izvođenja udaraca sa šest metara ekipa MNK Tići u finalu je pobijedila ekipu Frizerskog salona Mićo.

U Širokom Brijegu sinoć je odigrana završnica 43. Petrovdanskog malonogometnog turnira Kočerin.

U finalu turnira sastale su se ekipe MNK Tići i Frizerski salon Mićo. Nakon regularnih 3-3 pristupilo se izvođenju šesteraca, a ekipa MNK Tići novi je osvajač turnira.

Treće mjesto zauzela je ekipa Speedy Gonzalzes, a oni su u utakmici za 3. mjesto pobijedili ekipu Sportska kladionica Sportplus.

Najboljim igračem turnira proglašen je Marin Sesar (MNK Tići), najboljim golmanom Goran Maručić (MNK Tići), dok je najbolji strijelac Luka Pehar (Speedy Gonzales).

Pobjedniku turnira pripala je novčana nagrada u iznosu od 6000 KM, a drugoplasiranoj ekipi 2500 KM. Trećeplasirana ekipa osvojila je 1000 KM, dok je četvrtoplasirana ekipa osvojila 500 KM.