Turniri

Počeo malonogometni turnir “Crnač 2019.”

Sinoć je zvanično otvoren ovogodišnji malonogometni turnir “Crnač 2019”.

U prvoj večeri ovogodišnjeg izdanja turnira mnogobrojna publika mogla je uživati u dvije atraktivne i vrlo dinamične utakmice. Rezultati odigranih utakmica:

Binvest Posušje vs MZ. Modrič – 3:6
Malo crno vs Juniori – 6:2

Nakon prvih desetak minuta prve utakmice sve je izgledalo kako će igrači Binvesta doći do jedne vrlo lagane pobjede. Golovima Roka Kosira i Ante Ljubića (2) mlada ekipa Binvesta došla je do prednosti od 3:0, a vratar Filip Kopilaš svojim maestralnim obranama izluđivao je igrače Modriča. No pred sami kraj prvog poluvremena Maksimilijan Vrbica sa svoja dva zgoditka vratio je neizvjesnost u utakmicu te se na odmor otišli s rezultatom 3:2. Drugo poluvrijeme potpuno je pripalo ekipi Modriča te su s još dva gola Maksimilijana Vrbica te po jednim golom Nikole Arara i Perice Jurića došli do pobjede od 6:3.

U drugoj utakmici igrači Malo crno nisu dopustili da se ponovi scenarij iz prve utakmice. Oni su kontrolirali veći dio utakmice, a igrači Juniora imaju za čime žaliti jer su propustili dosta dobrih prilika. Golove za Malo crno postigli su Stanko Ćeškić (2), David Bubalo, Martin Kožul, David Šušak i Zvonimir Kožul, a za Juniore Ivan Martinović (2).