Turniri

Postani futsal šampion: Počele prijave za “Preminger Futsal CUP 2019”

Prošle godine u Bihaću, odigran je prvi malonogometni turnir u skli C-Lige Cazin, pod nazivom Preminger Futsal Cup.

Preminger Futsal CUP 2018

Prošle godine po prvi put u gradu Bihaću odigran je malonogometni turnir “Preminger Futsal CUP 2018”, turnir koji je u grad na Uni doveo najbolje malonogometaše BiH.

Prošlogodišnji pobjednik, ekipa GWH Partnerinstalltionen, sačinjena od igrača ekipe Sloge iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja, bila je bolja od domaće ekipe Clio u jako uzbudljivom finalu pred oko 1000 ljudi.

GWH Partnerinstallationen

U odnosu na prethodnu godinu, dosta bogatiji nagradni fond, koji uključuje i veteransku kategoriju.

Najbolja ekipa u kategoriji seniora osvojit će 3000 KM, drugoplasirana 1000 KM, trećeplasirana 500 KM i četvrtoplasirana 200 KM. Najbolji golman, igrač i strijelac uz priznanje najboljeg osvojit će i novčanu nagradu od 100 KM.

Što se tiče veteranskog dijela, nagradni fond je rasporijeđen na tri dijela, prvo mjesto će osvojiti 700 KM, drugo 200 i treće 100 KM.

Svoju ekipu možete prijaviti na zvaničnoj stranici Preminger Futsal CUP- 2019 ili na brojeve telefona 062-427-501 (Džeri) i 060-330-6412 (Amar).