Reprezentacija

REPREZENTACIJA PORTUGALA BOLJA OD BOSNE I HERCEGOVINE

Futsaleri Portugala savladali su u prijateljskom meču Bosnu i Hercegovinu sa 4:3 u sklopu mini prijateljskog turnira “Skoplje 2016”.

Bosna i Hercegovina

Ekipa Bora Matana je pružila dobar otpor favorizovanim Portugalcima, međutim nisu uspjeli na kraju ostvariti i pozitivan rezultat. Portugalce je u 8. minutu do prednosti doveo Bruno Coelho. Dvije minute kasnije ipak Marijo Aladžić poravnava rezultat na 1:1,a zatim potpuni preokret BiH donosi Josip Bošković u 14. minutu što je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U nastavku susreta André Coelho poravnava odmah na 2:2, a prednost portugalu donosi Márciou 28. minutu. Novo poravnanje vidimo u 37. minutu strijelac je bio Dejan Pavlović koji je juče postigao gol. Tako su se strijelci tri pogotka juče ponovo upisali u strijelce, samo ovaj put Pavlović na pravu stranu. Ipak, pobjedu Portugalu minutu kasnije donosi André Coelho svojim drugim golom.

Vrijedi spomenuti da su Portugalci igrali bez Richardinha.

Sutra od 17:00h igraju Portugal i Makedonija.

PORTUGAL – BOSNA I HERCEGOVINA 4:3 (1:2)