Prva liga RS

Šampion trijumfom protiv Broda nastavio borbu za titulu

KMF Šampion iz Laktaša slavio je sa sigurnih 7:2 protiv KMF Brod u meču 12. kola Prve lige Republike Srpske i tako se bar na kratko izjednačio sa vodećim Nevesinjem i Kotor Varošom te nastavio borbu za titulu prvaka i plasman u Premijer futsal ligu BiH.

KMF Šampion – KMF Brod

U 10. minutu prednost Šampionu donio je Đorđe Marić, a dva minuta kasnije na 2:0 povisio je Riste Bjelić.

Dva minuta prije odlaska na odmor nadu Brođanima vraća Slobodan Pejičić kada smanjuje na 2:1, ali odmah nakon toga konačnih 3:1 u prvom dijelu postavlja Slaven Matijašević.

Ekipa iz Broda sjajno otvara drugo poluvrijeme i preko kapitena Dejana Džabića smanjuje zaostatak i stiže na 3:2.

Taj rezultat je na semaforu stajao do 34. minute, ali tada domaća ekipa lomi otpor gostiju i rješava utakmicu u svoju korist.

Dragan Sremac je pogodio za 4:2, da bi na 5:2 povisio Slaven Matijašević tri minuta prije kraja meča.

Do kraja su viđena još dva pogotka, strijelci su bili Milan Martić i još jednom Dragan Sremac za konačnih 7:2 i novu pobjedu Šampiona koji se tako bar do sutra izjednačio sa vodećim Nevesinjem i Kotor Varošom i nastavio borbu za titulu i plasman u Premijer futsal ligu BiH naredne sezone.

Šampion u narednom kolu dočekuje Jahorinu, dok će Brod biti domaćin fenjerašu Ljubinju.

Trenutnu tabelu Prve lige RS možete pogledati na ovom linku.

KMF ŠAMPION – KMF BROD 7:2 (3:1)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.