KUP

Starčevica penal lutrijom do polufinala Kup-a RS

KMF Starčevica iz Banja Luke večeras je nakon boljeg izvođenja penala savladao nekadašnjeg premijerligaša KMF Jošavka iz Čelinca i tako izborio plasman na “Final Four” Kup-a RS. U regularnom dijelu bilo je 2:2.

KMF Starčevica

Prednost Banjalučanima je u 8. minutu donio Nemanja Jalić, a tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U 23. minutu stvari na početak vratio je Nemanja Vujičić, da bi četiri minuta kasnije novu prednost Starčevici donio Nemanja Jalić, svojim drugim golom na utakmici.

Konačnih 2:2 nakon regularnog dijela igre, u posljednjim sekundama, postavio je ponovo Nemanja Vujičić.

U penal lutriji više sreće imala je Starčevica koja je ukupnim rezultatom 9:8 savaladala Jošavku i izborila plasman na “Final Four” Kup-a RS za ovu sezonu.

KMF STARČEVICA – KMF JOŠAVKA 2:2 (pen. 7:6)