Prva liga FBIH

Strašević predvodi Lilium: Tim iz Doboj Istoka protiv Kaskade stigao do četvrte uzastopne pobjede

FC Lilium, nakon lošijeg starta, pred kraj jesenjeg dijela prvenstva upalio je motore. Tim iz Doboja Istoka u četiri posljednja meča ne zna za poraz.

Večeras su futsaleri Liliuma upisali nova 3 boda, pobjedom nad gračaničkom Kaskadom.

Već u 5. minuti susreta Armin Hadžić je pogodio za vodstvo gostiju. Dosta tvrd meč je viđen u nastavku, ali da s prednošću od 2-0 gosti odu na odmor pobrinuo se Emir Klokić.

Ipak, kada se očekivalo da će u drugom poluvremenu se desiti golijada, suprotno od toga. Tim iz Doboj Istoka je odigrao pametno i čekao je grešku protivnik, a jednu takvu je kaznio najbolji strijelac Liliuma, a ujedno i najbolji strijelac grupe sjever, Ermin Strašević u 40. minuti za konačnih Kaskada 0:3 Lilium.

Sa ovom utakmicom je spuštena zavjesa na jesenji dio prvenstva. Lilium u utorak gostuje kod Lukavca u okviru 1/8 finala Kupa Bosne i Hercegovine.