Prva liga FBIH

(VIDEO) Željezničar kao gost deklasirao Drinu, pogledajte kako se slavilo u svlačionici Plavih

Futsaleri Željezničara pobjedom su otvorili sezonu u Prvoj ligi Federacije BiH u futsalu – grupa 1.

Željezničar je rezultatom 4:0 u Goraždu savladao ekipu MNK Drina, te je već na početku sezone najavio da ima jako velike ambicije.

Eldar Bašović je u 18. minuti doveo Željezničar u vodstvo i tako nagovijestio u kojem će pravcu ići ova utakmica, a Anes Demirović je u 29. minuti pogodio za 2:0 i nešto komforniju prednost gostiju pred posljednjih desetak minuta.

Meč ipak nije bio riješen sve do samog finiša, a onda u 39. minuti pogađaju Bakir Hota i Vedad Salčin za konačnih 4:0, čime je Željezničar jako uspješno započeo sezonu.

A evo kako je izgledala atmosfera u svlačionici nakon velikog trijumfa.