Prva liga FBIH

KLANAC POBIJEDIO NA UVERTIRI PROTIV CALP-a

Sjajnu predstavu sa puno golova su pružili Klanac i Calp u Brčkom. Na kraju su slavili domaćini zahvaljujući golovima kapitena Delagića sa 6m i 10m u finišu meča . Admir Zukan postigao tri gola za tri minuta.

Nakon prvog poluvremena domaći su vodili 5:1 i  činilo se da će lagano uknjižiti tri boda ali tako nije mislio Zukan Admir koji postiže hat-trick za tri minute ,što je najvjerovatnije najbrži hat-trick u našem futsalu zabilježen u poslednje vrijeme. Hamzić u 29.minutu poravnava rezultat. Gosti ipak nisu imali snage za potpuni preokret. Na kraju je bilo 8:6 za veoma borbene igrače Klanca.

MNK KLANAC: Kordić , Čaušević, Delagić ,Šerifović ,Bahor ,Sinanovič ,Ibrahimbašić ,Adžajlić ,Čavalić ,Martinović ,Jukanović ,Trašić ,Mahmić

MNK CALP : Bašić ,Omerdić ,Zukan ,Zatagič ,Salkica ,Čolić ,Babić ,Imamović ,Hamzić ,Spahić