FC Centar

CENTAR TEK U FINIŠU DO TRIJUMFA PROTIV BRČKOG

U dvorani Ramiz Salčin u Sarajevu domaći Centar je u uzbudljivom finišu slavio protiv u ovom susretu sjajne ekipe Brčko Zdravlja.

Rezultatska neizvjesnost je viđena tokom čitavog meča. Gosti su vodili golovima Lukića nakon prvog poluvremena rezultatom 2:1. Centar preokreće preko Jelića i Šipovića sredinom drugog dijela ali Semir Hodžić i Ćulum ostavljaju goste u igri sve do zadnje dve minute ,kada prvo Handžić pa onda Radmilović postavljaju konačnih 6:4 za sarajlije.

Centar: Omerbegović, Mulahmetović, Radmilović ,Šahmanija, Sipović, Handžić, Jelić, Suković, Alić, Muminović, Bogilović, Balaš, Pitić, Muhić, Tahirović

Brčko zdravlje: Aleksić, Buljubašić, Tanasković, Ćulum, Manojlović, Kokić, Savić, Lukić, S.Hodžić ,Bahor ,Tomić ,Vujić