HFC Zrinjski

ZRINJSKI SIGURAN U BANOVIĆIMA

U uvodnoj utakmici 6.kola Premijer lige BiH ,Zrinjski je uvjerljivo slavio protiv fenjeraša u Banovićima ,a konačni rezultat na kraju je glasio 7:2 za goste.

Već u prvim trenucima meča mostarci su poveli preko Sutona i tako stavili do znanja domaćinu da ne računaju na bodove. Do kraja poluvremena su Raguž i Bevanda pogađali za 0:3 na poluvremenu.

Drugi dio je počeo mirnije i nije bilo golova sve do 28.minuta kada za tri  minuta padaju tri gola i to dva za goste i jedan za domaćina. U tim trenucima je i definitvno bilo jasno da bodovi odlaze u Mostar. Golove za plemiće u drugom dijelu postigli su Gašpar dva, Drežnjak i Raguž Darko ,kome je to bio drugi pogodak na meču.

Za domaćina su pogodili Smajlović i Kovačević.

MNK BANOVIĆI: Varešević, Mujarić, Čamrković, Hidić, Dedić, Mujić, Tanović, Mehmedović, Numanović, Kovačević, Smajlović, Sokolar, Velagić

MNK Zrinjski: Dujmović, Ivanković, Suton, Vlaho, Ćavar, Skuhan, Božinović, Korać, Babić, Raguž, Sušac, Livaja, Mikulić, Gašpar ,Drežnjak