Prva liga FBIH

Bašigovci ubjedljivom pobjedom nad Lukavcem stavili tačku na ovu sezonu

FC Bašigovci iz Živinica slavio je danas ubjedljivu pobjedu rezultatom 7:0 nad MNK Lukavac u posljednjem, 14. kolu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2.

FC Bašigovci

Nakon prvih dvadeset minuta na semaforu je stajalo 2:0, a u nastavku je ekipa iz Živinica odigrala još bolje te sa novih pet pogodaka upisala ubjedljivu pobjedu za kraj sezone rezultatom 7:2.

Dva puta je mrežu Lukavca zatresao Esnaf Jakubović, dok su se po jednom u strijelce upisali Ajdin Hrnjić, Jasmin Dedić, Mensur Bjelić, Zijad Saliković i Senad Hasanović.

Bašigovci su tako ovom pobjedom sezonu okončali sa 20 osvojenih bodova i na trećem mjestu na tabeli, iza prvaka Bosne Kompred i njihovog današnjeg protivnika ekipe Lukavca, koja ima 22 osvojena boda.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 pogledajte na ovom linku.

FC BAŠIGOVCI – MNK LUKAVAC 7:0 (2:0)