Bosna Kompred

BOSNA KOMPRED NEMOĆNA PRED MOSTARCIMA

Drugu godinu za redom FC Mostar SG i MNK Centar će igrati finale Kupa Bosne i Hercegovine.

Nakon što je MNK Centar savladao MNK Bubamara sa 4:1, pobjedu je u velelepnoj atmosferi tuzlanskog Mejdana slavio i FC Mostar SG protiv MNK Bosna Kompred 7:2.

Pred oko 600 gledalaca u Tuzli mlada ekipa Bosne Kompred ipak nije imala odgovor na znatno iskusniju i kvalitetniju ekipu aktuelnog osvajača duple krune koji je slavio pobjedu 7:2.

Imali su gosti 6:0 u 32. minutu meča. Po dva gola su postigli Nermin Kahvedžić i Srđan Ivanković, a jednom su mrežu domaćina pogađali De Souza i Radin. Smanjio je na kratko Amir Zulić, ali je svojim drugim golom De Souza ponovo povisio na 7:1. Konačnih 7:2 postavio je Eldin Hadžialjević iz kaznenog udarca u posljednjoj minuti.

Prošle sezone, u sjajnom dvomeču, FC Mostar SG je osvojio pehar namijenjen pobjedniku Kupa, a nema sumnje da nas i ove sezone čeka odličan duel dvije najbolje ekipe Bosne i Hercegovine.

MNK BOSNA KOMPRED – FC MOSTAR SG 2:7

Dvorana Mejdan u Tuzli. Gledalaca: 600. Sudija: Siniša Ivančević (Banja Luka). Pomoćnici: Aleksandar Railić (Derventa) i Edin Golać (Banovići). Delegat: Mehmed Varupa (Travnik). Strijelci: 0:1 Ivanković (19), 0:2 De Souza (20), 0:3 Kahvedžić (22), 0:4 Radin (28), 0:5 Ivanković (30), 0:6 Kahvedžić (32), 1:6 Zulić (36), 1:7 De Souza (39), 2:7 Hadžialjević (40).

Bosna Kompred: Halilčević-Plesnik, Hadžialjević, Bundić, Ramić, Hodžić, Ferhatbegović, Mujkić, Selimović, Bašić, Brković, Fuljacan, Zulić i Alić.

Mostar SG Staklorad: Galić, Pavlović, De Souza, Kahvedžić, Aladžić, Mušanović, Babić, Džemić, Radin, Bošković, Vesić, Gosto i Ivanković.

Izvor: futsalbalkan.com