Prva liga RS

Brod ubjedljivom pobjedom u Brčkom završio sezonu

KMF Brod slavio je sinoć u meču posljednjeg, 14. kola Prve lige RS, na gostovanju kod bivšeg premijerligaša KMF Brčko Zdravlje sa ubjedljivih 1:6 i tako pobjedom završio ovu sezonu.

KMF Brod

Ova utakmica nije imala prevelik rezultatski značaj, ali Brođani htjeli da sezonu okončaju sa što više bodova, te su ofanizvno krenuli od samog starta.

Na poluvremenu je bilo 0:2 za goste iz Broda, a strijelci su bili Slobodan Pejičić i Jovan Stolić.

U 28. minutu na 1:2 smanjuje Dražen Lukić, ali samo dva minuta kasnije prednost gostiju na 1:3 povisuje Saša Ignjatić.

Do kraja meča se tri puta u strijelce upisuje sjajni Dejan Milovac i donosi ubjedljivu pobjedu Brodu rezultatom 1:6.

Brčko Zdravlje je sezonu okončalo na pretposljednjem, šestom mjestu, sa 11 osvojenih bodova, dok Brod zauzima četvrtu poziciju sa deset bodova više.

I jedni i drugi će i naredne sezone nastupati u prvoligaškom karavanu RS, a sinoć smo dobili i novog šampiona RS, to je KMF Nevesinje, i on će iduće sezone igrati u Premijer futsal ligi BiH.

Konačnu tabelu Prve lige RS pogledajte na ovom linku.

KMF BRČKO ZDRAVLJE – KMF BROD 1:6 (0:2)