KUP

BUBAMARA CAZIN GAZI I U KUPU BiH

Domaćin već u 2. minuti dolazi do prvog pogotka, a u strijelce se upisao Vico. Samo dvije minute kasnije domaći povisuju svoju rezultatsku prednost na 2:0 opet preko Vica. Bubamara svoje šsanse nije iskoristila do 18. minute, kada Kadić rezultatsku prednost domaćih smanjuje na 2:1, a minutu kasnije fenomenalni Prošić sve vraća na početak. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 2:2.

Drugo poluvrijeme Bubamara nastavlja sa presingom, što se isplatilo u 26. minuti kada Prošić opet trese mrežu domaćih, te Bubamaru po prvi put na utakmici dovodi u vodstvo. Igrao se 32. minut, kada domaći postižu novi pogodak, ali ovaj put za izjednačenje, strijelac je opet Vico.

Bubamara u 35. minuti ima šansu, takozvanu dva na jedan, ali iz tog napada ne uspijevaju doći do pogotka, ali samo minutu kasnije Bubamara dolazi do novog pogotka za 3:4, a po treći put u strijelce se upisao Prošić. Pola minute kasnije Cazinjani povisuju svoju rezultatsku prednost na 3:5, a strijelac je bio Mizić.

Nakon zaostatka od 2 gola razlike domaćini idu na sve ili ništa, te u igru uvode golmana, što im se u 37. minuti isplatilo kada auto gol postiže kapiten Bubamara, Begić. Pola minute prije kraja nakon lošeg dodavanja domaćih igrača, Bubamara iz kontre preko Mizića postiže gol za konačnih Leotar – Bubamara 4:6.

Sa ovom pobjedom Cazinjanu su se plasirali u polufinale KUP-a BiH.