Vijesti

BUBAMARA PREJAKA ZA DESETKOVANI VELEŽ!

Futsaleri Bubamare iz Cazina savladali su Velež u okviru zaostalog susreta trećeg kola Prve futsal lige -Jug.

Cazinjani su suvereno vladali terenom, i na kraju upisali važnu pobjedu u borbi za vrh. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija, no nakon visokog vodstva trener Bubamare dao je minutažu mlađim igračima kako bi stekli prvoligaško iskustvo.

Goste je načeo Muminović u 15. minuti, a do poluvremena su zabili Delić i Halkić za 3:0. Do 28. minute novim golom Muminovića i sa dva gola Prošića Cazinjani su imali visokih 6:0. Do kraja su gosti pogocima Husnića, Peze i Memića uspjeli tek ublažiti poraz.

Strijelci: 1:0 Muminović 15, 2:0 Delić 17, 3:0 Halkić 19, 4:0 Muminović 24, 5:0 Prošić 27, 6:0 Prošić 28, 6:1 Husnić 31, 6:2 Pezo 37, 6:3 Memić 40