Prva liga FBIH

Čamrković donio bod Banovićima na gostovanju kod MNK Klanac

MNK Klanac iz Brčkog i MNK Banovići podijelili su bodove u meču 8. kola Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 2 pošto su danas odigrali neriješeno, 2:2.

MNK Banovići

Klanac je sjajno otvorio meč i već u 1. minutu pogotkom Ernesa Hasanovića stigao do prednosti.

To je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Već u drugom minutu nastavka Mirel Čamrković poravnava na 1:1, ali samo minut nakon toga domaća ekipa ponovo dolazi do prednosti golom Amara Čauševića.

Ipak, bod Banovićima na ovom gostovanju, svojim drugim pogotkom, donio je Mirel Čamrković u 39. minutu susreta.

U narednom kolu Klanac gostuje kod Liliuma, dok Banovići dočekuju ekipu Lukavca.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 2 možete pogledati na ovom linku.