Prva liga FBIH

Pet golova Begića za ubjedljivu pobjedu Konjodora protiv Žepča

FC Konjodor iz Bužima upisao je pobjedu u 8. kolu Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 1 protiv MNK Žepče sa ubjedljivih 8:2.

FC Konjodor

Već od samog starta utakmice ekipa iz Bužima je pokazala da je jedini cilj osvajanje tri boda.

U 15. minutu bilo je visokih 5:0 zahvaljujući dvostrukom strijelcu Mirsadu Begiću te kapitenu Mirzetu Pajaliću, Alenu Ibrišimoviću i Sejadu Ibrišimoviću.

Na 5:1 smanjuje Kristijan Ivešić minut kasnije, a ubrzo nakon toga na 6:1 povisuje jedan od najboljih igrača Konjodora, Mirsad Begić, svojim trećim pogotkom.

MNK Žepče zahvaljujići autogolu igrača domaćih Mehića smanjuje zaostatak na 6:2, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu još dva pogotka sjajnog Mirsada Begića za konačnih i ubjedljivih 8:2 za Konjodor.

U narednom kolu Konjodor gostuje u Sarajevu kod MNK Dia BiH, dok Žepče dočekuje Željezničar.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 1 možete pogledati na ovom linku.

FC KONJODOR – MNK ŽEPČE 8:2 (6:2)