Prva liga FBIH

Lukavac nakon preokreta srušio GFC Brčko

U Lukavcu je danas MNK Lukavac ugostio GFC Brčko u meču 8. kola Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 2, te slavio rezultatom 6:1.

MNK Lukavac

Iako rezultat ne govori tako, domaći igrači su se poprilično namučili da dođu do pobjede. To govori i činjenica da je prvi dio završen neriješeno, 0:0.

Gosti iz Brčkog su čak poveli početkom drugog dijela. Strijelac je bio Anel Čavalić.

Nakon toga uslijedila je sjajna igra ekipe Lukavca, koja je na kraju završena njihovom ubjedljivom pobjedom rezultatom 6:1.

Almedin Saburović je izjednačio rezultat na 1:1 u 25. minutu, a nakon toga su se u strijelce redom upisivali Esmir Hasanović, Darko Mitrović i Adel Alibašić.

Minut prije kraja Saburović se još jednom upisuje u strijelce za 5:1, da bi konačnih 6:1 postavio Semir Isić u posljednjim sekundama.

Lukavac u narednom kolu gostuje u Banovićima, dok će Brčaci biti domaćini FC Bašigovci.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 2 možete pogledati na ovom linku.

MNK LUKAVAC – GFC BRČKO 6:1 (0:0)