Prva liga FBIH

Čulin Mlin bolji od Rudnika

MNK Čulin Mlin iz Livna upisao je pobjedu u meču 8. kola Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 3 protiv HMNK Rudnik iz Mostara rezultatom 4:1.

MNK Čulin Mlin

U 16. minutu utakmice bilo je 2:0, a strijelac oba pogotka bio je sjajni Marko Markov.

Konačnih 3:0 u prvom dijelu postavio je Josip Bagarić minut prije odlaska na odmor.

Drugi dio bolje otvaraju gosti iz Mostara, te preko Viceta Božića smanjuju na 3:1, ali ponovo u 31. minutu prednost Čulin Mlina na 4:1 povisuje Marko Markov, svojim trećim pogotkom na utakmici, što je bio i konačan rezultat.

U narednom kolu ekipa iz Livna je slobodna, dok Rudnik u gradskom derbiju dočekuje FC Velež.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige Federacije BiH – Grupa 3 pogledajte na ovom linku.

MNK ČULIN MLIN – HMNK RUDNIK 4:1 (3:0)