Prva liga FBIH

FC Velež prokockao prednost i remizirao sa MNK Čulin Mlin

FC Velež i MNK Čulin Mlin remizirali su rezultatom 4:4 u utakmici 10. kola Prve futsal lige FBiH – Grupa 3 u Mostaru.

FC Velež

Već u prvom minutu prednost mostarskoj ekipi donio je kapiten Ahmed Husnić.

Pet minuta kasnije tu prednost udvostručio je Goran Prodanović, a na 3:0 u 7. minutu povisuje Anel Kljako.

Konačnih 3:1 u prvom dijelu postavlja Marko Markov, dva minuta prije odlaska u svlačionicu.

U trećem minutu nastavka na 3:2 smanjuje Ivo Krišto, ali Velež uzvraća preko Ahmeta Husnića, koji se u 27. minutu drugi put upisuje u strijelce.

Ipak, gosti iz Livna do kraja meča sustižu zaostatak i iz Mostara odlaze sa osvojenim bodom. Mrežu domaćih u finišu meča dva puta je zatresao Zvonimir Bodulušić.

U narednom kolu Velež je slobodan, dok Čulin Mlin na svom terenu dočekuje Iskru – Vrbas.

Trenutnu tabelu Prve futsal lige FBiH – Grupa 3 možete pogledati na ovom linku.

FC VELEŽ – MNK ČULIN MLIN 4:4 (3:1)