Zrinjski savladao Leotar i vratio se na pobjedničke staze

HFC Zrinjski slavio je večeras protiv KMF Leotar iz Trebinja rezultatom 4:2 u utakmici 12. kola Premijer futsal lige BiH, i na taj način se nakon dva vezana poraza, vratio na pobjedničke staze.

HFC Zrinjski – KMF Leotar (foto: pogled.ba)

Trebinjci su bolje otvorili ovaj meč i prvi stigli do prednosti, a igrao se 4. minut kada je Stefan Jokić matirao golmana domaćih.

Četiri minuta kasnije Josip Bošković poravnava na 1:1, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Leotar u 30. minutu koristi grešku Sesara i ponovo stiže do prednosti pogotkom Milorada Cimirota, ali samo nekoliko sekundi kasnije ponovo se u strijelce upisuje sjajni Josip Bošković i tako drugi put na utakmici donosi poravnanje rezultata.

Tri minuta prije kraja meča drugi žuti, odnosno crveni karton, dobija Predrag Šešelje iz trebinjske ekipe, a Zrinjski preko Marina Sutona koristi igrača više i stiže do preokreta i vođstva od 3:2.

Osim Šešelja, isključen je i drugi golman Leotara, Srđan Sulaver.

Konačnih 4:2 postavio je golman Mostaraca, Andrijano Dujmović, koji je sjajnim pogotkom sa svoje polovine zatresao protivničku mrežu.

U narednom kolu Zrinjski gostuje Tangu, dok Leotar putuje na megdan Belom Anđelu.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

HFC ZRINJSKI – KMF LEOTAR 4:2 (1:1)